Spring Love
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Spring Love

REAL RPG
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 prove you exist!

In jos 
3 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Brian.

Brian.


Mesaje : 86
Data de înscriere : 31/03/2010

prove you exist! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: prove you exist!   prove you exist! - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Apr 01, 2010 5:00 pm

Clipi de două ori sorbind din nou,simţind cum îi arde limba.
-Nu ştiu cauzele morţii sale,doar că a murit la două-trei zile după nuntă.
Sus In jos
Gregor Gershowitz

Gregor Gershowitz


Mesaje : 140
Data de înscriere : 01/04/2010

prove you exist! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: prove you exist!   prove you exist! - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Apr 01, 2010 5:03 pm

Rase scurt, intr-o autoironie ciudata, amintindu-si usor amar acele zile.
Amice, ti-l prezint pe sotul vaduv al surorii tale.
Sus In jos
Brian.

Brian.


Mesaje : 86
Data de înscriere : 31/03/2010

prove you exist! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: prove you exist!   prove you exist! - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Apr 01, 2010 5:07 pm

Se înecă cu picăturile de ceai rămase în gât.
-Păii..! cu toate că se aştepta la răspunsu' ăsta,tot fusese un şoc să afli că prietenu' tău din facultate s-a însurat cu sora ta şi să afli că ea a murit din spradoză chiar după nuntă.
Sus In jos
Gregor Gershowitz

Gregor Gershowitz


Mesaje : 140
Data de înscriere : 01/04/2010

prove you exist! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: prove you exist!   prove you exist! - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Apr 01, 2010 5:08 pm

Presupun ca parintii vostrii au dat vina pe mine, nu-i asa?
Ranji cinic. Era atat de banal ca vina sa cada pe el incat se astepta din start la varianta aceea, mai ales ca ea ii povestise cum nimeni nu stia ca ea se ocupa de vanzarea drogurilor.
Sus In jos
Brian.

Brian.


Mesaje : 86
Data de înscriere : 31/03/2010

prove you exist! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: prove you exist!   prove you exist! - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Apr 01, 2010 5:12 pm

-Tu ce crezi ..?! răspunse ironic apoi lăsă ceaiu' pe farfurie.
-Totuşi..nu eşti tu de vină!exclamă sigur.Poate trecuseră câţiva ani şi el se schimbase,dar nu destul cât să facă un asemenea lucru! Sau poate..?!
Sus In jos
Gregor Gershowitz

Gregor Gershowitz


Mesaje : 140
Data de înscriere : 01/04/2010

prove you exist! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: prove you exist!   prove you exist! - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Apr 01, 2010 5:14 pm

Il contempla cateva clipe cu aceeasi privire fixa, devenind apoi absent pentru cateva fractiuni de secunda, dar nu mai mult. Aborda acelasi zambet scurt, care ascundea orice senzatie.
Doi distrusi casatoriti ca sa se distruga impreuna. Mda, foarte romantic, nu-i asa? Habar n-am a cui a fost vina si nici nu cred ca imi pasa.
Isi inghitii discret nodul din gat, band o gura de ceai pentru a isi pastra aparenta de indiferenta.
Sus In jos
Brian.

Brian.


Mesaje : 86
Data de înscriere : 31/03/2010

prove you exist! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: prove you exist!   prove you exist! - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Apr 01, 2010 5:15 pm

-Păi nu crezi că mie imi pasă?! ridică din sprânceană apoi se uită absnet pe geam.
-Adică,aş vrea nişte explicaţii ..!
Sus In jos
Gregor Gershowitz

Gregor Gershowitz


Mesaje : 140
Data de înscriere : 01/04/2010

prove you exist! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: prove you exist!   prove you exist! - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Apr 01, 2010 5:19 pm

Isi aprinse alta tigara, tragand adanc din ea, cu nesat, pastrand fumul in plamani pana i se facu rau, ca apoi sa il expire.
Am cunoscut-o pe sora ta cand am inceput facultatea de drept. Ea tocmai o terminase, si m-a vazut cand ma injectam in camera de camin. A venit sa imi ceara si ea, i-am dat, ne-am facut de cap cateva ore inainte sa imi spuna ca e vanzatoare de droguri si daca nu mai vreau niste heroina. Am acceptat... asa am tot dus-o. Ea imi dadea, eu cumparam, consumam impreuna ce cumparam eu. Faceam sex. Ea se uita la mine cum ma bat si eu ma uitam la ea cum plange. Ne-am casatorit, n-am mai avut bani as cumpar droguri, am divortat. Am facut iar rost de bani, am cumparat prezervative, m-am dus sa o vad. A doua zi ne-am casatorit din nou. Am cumparat o doza mare pentru a ne pierde mintile dupa nunta, am pastrat-o vreo doua zile. Atunci ea a consumat-o pe toata singura, pentru ca eu eram deja tripat tot. A facut stop cardiac, am descoperit-o moarta cand mi-am revenit. Si asta e toata povestea. Numai buna de adormit copii, nu-i asa?
Sus In jos
Odradek Francesca

Odradek Francesca


Mesaje : 125
Data de înscriere : 01/04/2010

prove you exist! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: prove you exist!   prove you exist! - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Apr 01, 2010 10:30 pm

arunca chistocul de vogue si suna la usa
Doamne, vreau sa scap de asta!
Claus imi e dator pana peste poate. Claustrofobu' ma-sii!
de multe ori radea de numele lui. Insa se abtinu de la alte comentarii. Tinea in plic o doza mare de heroina injectabila.
Tremura, mainile ii tremurau si vroia sa scape de ele mai repede
Imi e dator pana-n gat si-o sa am grija sa-l bag in groapa in ritmu' asta!
Haide pustiule, oricine mama naibii oi fi!
Sus In jos
Gregor Gershowitz

Gregor Gershowitz


Mesaje : 140
Data de înscriere : 01/04/2010

prove you exist! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: prove you exist!   prove you exist! - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Apr 01, 2010 10:38 pm

Gregory ii facu semn baiatului sa astepte putin, ducandu-se la usa pentru a vedea cine anume era. O fixa cu privirea pe fata, recunoscand-o, intinzand mana.
Sus In jos
Odradek Francesca

Odradek Francesca


Mesaje : 125
Data de înscriere : 01/04/2010

prove you exist! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: prove you exist!   prove you exist! - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Apr 01, 2010 10:45 pm

Intinse si ea mana dandu-i de inteles ca mai intai da plicul cu bani inainte sa-si primeasca marfa. Il privii tinta, in ochi, lipsita de sentiment. Parea ceva facut din gheata, solid, de parca ar trai in polul nord. Doua bile mari si ciocolatii sticloase.
Sus In jos
Gregor Gershowitz

Gregor Gershowitz


Mesaje : 140
Data de înscriere : 01/04/2010

prove you exist! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: prove you exist!   prove you exist! - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Apr 01, 2010 10:49 pm

Intr-un oarecare echilibru cu ochii ei, el avea ochii goi ai oricarui drogat pe dava. Orice drogat care se injecta cu dava. Totusi, sclipirea personalitatii lui era undeva adanc, ingropata sub autocontrolul necesar pentru a duce o viata obisnuita si de a merge mai departe in ciuda dependentelor sale.
Ii dadu plicul cu bani luand direct din mana ei plicul cu marfa dupa ce ea il apuca pe cel cu banii, fara sa astepte altceva.
Ii zambi scurt; ii placea cand venea ea sa ii aduca marfa. Era un moment mai placut decat un schimb sec, in ciuda racelii ei. Inchise apoi usa.
Sus In jos
Odradek Francesca

Odradek Francesca


Mesaje : 125
Data de înscriere : 01/04/2010

prove you exist! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: prove you exist!   prove you exist! - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Apr 01, 2010 10:51 pm

Se intoarse pe calcaie si-si puse gluga in cap, apoi isi aprinse alta tigara
Ce ploua, draci! injura si iesi din scara
Sus In jos
Brian.

Brian.


Mesaje : 86
Data de înscriere : 31/03/2010

prove you exist! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: prove you exist!   prove you exist! - Pagina 2 Icon_minitimeVin Apr 02, 2010 1:00 am

-Cred că .. şopti pentru sine.
-Eşti sigur că vorbim de aceiaşi persoana?! rosti uşor deşi era singur în încăpere,credea el.
Mai luă încă o gură dar îi intră cu noduri.
-Nu-mi vine să cred!exclamă pentru sine.
Sus In jos
Continut sponsorizat





prove you exist! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: prove you exist!   prove you exist! - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 
prove you exist!
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Spring Love  :: Home :: Camere :: Camerele Baietilor-
Mergi direct la: