Spring Love
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Spring Love

REAL RPG
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Prin bucaterie!

In jos 
3 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul
AutorMesaj
Cesario

Cesario


Mesaje : 295
Data de înscriere : 31/03/2010

Prin bucaterie! - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Prin bucaterie!   Prin bucaterie! - Pagina 6 Icon_minitimeJoi Apr 01, 2010 3:24 am

Cand am primit mesajul sa-mi crape capul.Nu mai suportam deloc sa fiu deranjat
-Luav-ar draqu pe toti ca nici sa dorm nu ma lasati!
AM tipat eu citind mesajul
-Hmph...ca sa vezi
Sus In jos
Andrew

Andrew


Mesaje : 287
Data de înscriere : 31/03/2010

Prin bucaterie! - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Prin bucaterie!   Prin bucaterie! - Pagina 6 Icon_minitimeJoi Apr 01, 2010 3:25 am

M'am dus la o fantana arteziana si am inceput sa'mi imaginez ce viata voi avea de acum si am simtit cum o lacrima mi se scurgea pe obraz. Imediat mi'am sters'o si am zambit.
-Asta e!am ridicat din umeri.
Sus In jos
Cesario

Cesario


Mesaje : 295
Data de înscriere : 31/03/2010

Prin bucaterie! - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Prin bucaterie!   Prin bucaterie! - Pagina 6 Icon_minitimeJoi Apr 01, 2010 3:27 am

I-am dat un mesaj pustiului in care ziceam:''sa nu-ti para rau de ce ai facut,vei vedea ca-ti va fi mult mai bine langa cineva caruia ii pasa de tine si de viata ta.Poate acum ma urasti,nu-ti port pica,insa sper ca in curand sa-ti schimbi parerea despre mine''
Sus In jos
Andrew

Andrew


Mesaje : 287
Data de înscriere : 31/03/2010

Prin bucaterie! - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Prin bucaterie!   Prin bucaterie! - Pagina 6 Icon_minitimeJoi Apr 01, 2010 3:28 am

"Nu'ti pasa de viata mea!N'ai niciun motiv pentru asta asa ca nu mai minti!"i'am trimis mesaj inapoi.
Sus In jos
Cesario

Cesario


Mesaje : 295
Data de înscriere : 31/03/2010

Prin bucaterie! - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Prin bucaterie!   Prin bucaterie! - Pagina 6 Icon_minitimeJoi Apr 01, 2010 3:30 am

Dupa ce am citit mesajul mi-am inchis ochii ranjind usor,intinzandu-ma pe pat
-De-ar sti numai defapt de ce i-am cerut lui Daniel sa mi-l vanda...
Sus In jos
Andrew

Andrew


Mesaje : 287
Data de înscriere : 31/03/2010

Prin bucaterie! - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Prin bucaterie!   Prin bucaterie! - Pagina 6 Icon_minitimeJoi Apr 01, 2010 3:31 am

Am inceput sa ma plictisesc pe strazi asa ca i'am trimis mesaj lui Cesario.
"Acum ma ai deci zi'mi unde stai ca ma plictisesc!"
Sus In jos
Cesario

Cesario


Mesaje : 295
Data de înscriere : 31/03/2010

Prin bucaterie! - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Prin bucaterie!   Prin bucaterie! - Pagina 6 Icon_minitimeJoi Apr 01, 2010 3:42 am

AM citit mesajul raspunzandu-i:''La numarul 13'',inchizandu-mi apoi ochii
Sus In jos
Andrew

Andrew


Mesaje : 287
Data de înscriere : 31/03/2010

Prin bucaterie! - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Prin bucaterie!   Prin bucaterie! - Pagina 6 Icon_minitimeJoi Apr 01, 2010 3:45 am

Eram chiar in fata blocului cand am primit mesajul."Numar cu ghinion!E clar!"am gandit si m'am dus in fata camerei sale. Am batut la usa apoi m'am rezemat de perete.
Sus In jos
Cesario

Cesario


Mesaje : 295
Data de înscriere : 31/03/2010

Prin bucaterie! - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Prin bucaterie!   Prin bucaterie! - Pagina 6 Icon_minitimeJoi Apr 01, 2010 3:48 am

-intra,e deschis
Strig eu ca sa ma auda,fiindu-mi lene sa ma ridic
Sus In jos
Andrew

Andrew


Mesaje : 287
Data de înscriere : 31/03/2010

Prin bucaterie! - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Prin bucaterie!   Prin bucaterie! - Pagina 6 Icon_minitimeJoi Apr 01, 2010 3:49 am

M'am dezlipit de perete si am intrat in camera fara sa'l privesc pe baiat. M'am dus si m'am intins pe canpea.
Sus In jos
Cesario

Cesario


Mesaje : 295
Data de înscriere : 31/03/2010

Prin bucaterie! - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Prin bucaterie!   Prin bucaterie! - Pagina 6 Icon_minitimeJoi Apr 01, 2010 3:54 am

M-am ridicat cu greu din pat,stand in spatele canapelei,cu ambele maini sprijinite de ea
-Esti suparat?
Sus In jos
Andrew

Andrew


Mesaje : 287
Data de înscriere : 31/03/2010

Prin bucaterie! - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Prin bucaterie!   Prin bucaterie! - Pagina 6 Icon_minitimeJoi Apr 01, 2010 3:55 am

-Nu!Chiar crezi asta?l'am intrebar ironic.
Sus In jos
Cesario

Cesario


Mesaje : 295
Data de înscriere : 31/03/2010

Prin bucaterie! - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Prin bucaterie!   Prin bucaterie! - Pagina 6 Icon_minitimeJoi Apr 01, 2010 3:56 am

-Sunt sigur de asta
Spun eu privindu-l calm
Sus In jos
Andrew

Andrew


Mesaje : 287
Data de înscriere : 31/03/2010

Prin bucaterie! - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Prin bucaterie!   Prin bucaterie! - Pagina 6 Icon_minitimeJoi Apr 01, 2010 3:57 am

-Sunt sigur de asta!'am imitat. Atotstiutorule!
Sus In jos
Cesario

Cesario


Mesaje : 295
Data de înscriere : 31/03/2010

Prin bucaterie! - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Prin bucaterie!   Prin bucaterie! - Pagina 6 Icon_minitimeJoi Apr 01, 2010 3:58 am

-Uite:daca esti suparat eu nu te tin cu forta langa mine si n-am sa fac asta niciodata.Chiar daca te-am cumparat asta nu inseamna ca te voi tine legat cu lantul.Faci ce vrei
Spun eu indreptandu-ma spre pat
Sus In jos
Andrew

Andrew


Mesaje : 287
Data de înscriere : 31/03/2010

Prin bucaterie! - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Prin bucaterie!   Prin bucaterie! - Pagina 6 Icon_minitimeJoi Apr 01, 2010 3:59 am

Mi'am intors privirea spre el.
-Nu ma asteptam la asta si mersi!am zambit.
Sus In jos
Cesario

Cesario


Mesaje : 295
Data de înscriere : 31/03/2010

Prin bucaterie! - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Prin bucaterie!   Prin bucaterie! - Pagina 6 Icon_minitimeJoi Apr 01, 2010 4:01 am

AM oftat adanc intinzandu-ma in pat
-Nu stiu de ce ai crezut ca va fi un chin sa stai cu mine.Eu nu te tratez ca pe o tarfa ci te tratez ca pe viitorul meu iubit,actualul meu amic.Putin imi pasa cand vei veni la mine,daca vei veni la mine.Insa atata timp cat lumea va sti ca-mi aparti vei fi in siguranta
Sus In jos
Andrew

Andrew


Mesaje : 287
Data de înscriere : 31/03/2010

Prin bucaterie! - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Prin bucaterie!   Prin bucaterie! - Pagina 6 Icon_minitimeJoi Apr 01, 2010 4:03 am

-De ce vrei sa'ti apartin?Adica nu'i normal!Nu esti un om normal!Orice altcineva ar fi facut tot ce vroia din mine!S'ar fi comportat altfel cu mine, m'ar fi tinut numai langa el, m'ar fi tratat ca pe o tarfa!i'am zis ridicandu'ma in fund si uitandu'ma la el.Nu ca nu sunt una!am zis pentru mine.
Sus In jos
Cesario

Cesario


Mesaje : 295
Data de înscriere : 31/03/2010

Prin bucaterie! - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Prin bucaterie!   Prin bucaterie! - Pagina 6 Icon_minitimeJoi Apr 01, 2010 4:05 am

-Nu,nu esti.Esti un om ca oricare,ai sentimente si ele pot fi ranite.Poti sa fi trist si sa plangi ca noi toti.Nu am dreptul sa ma comport diferit cu tine,sa te tratez ca ceva ce in ochii mei nu esti.Am vrut sa-mi apartii deoarece am vazut ceva special in tine,ceva ce mi-a atras atentia insa nici eu nu stiu ce...
Sus In jos
Andrew

Andrew


Mesaje : 287
Data de înscriere : 31/03/2010

Prin bucaterie! - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Prin bucaterie!   Prin bucaterie! - Pagina 6 Icon_minitimeJoi Apr 01, 2010 4:07 am

-Nu'mi pot imagina ce ai vazut in mine!De atatia ani nu am vazut nimic in mine care sa merita osteneala unui om si tu ai vazut intr'o singura noapte!
Sus In jos
Cesario

Cesario


Mesaje : 295
Data de înscriere : 31/03/2010

Prin bucaterie! - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Prin bucaterie!   Prin bucaterie! - Pagina 6 Icon_minitimeJoi Apr 01, 2010 4:10 am

-Sti...in seara aia in care am venit la tine parintii mei implineau 8 ani de cand au murit.Era terminat,sufletul imi era putrezit inca de la 10 ani dar tu,tu m-ai primit cu bratele deschise si toata seara mi-ai spus vorbe frumoase ce m-au ajutat sa trec.Nu te-am uitat niciodata si am jurat ca atunci cand voi avea posibilitatea iti voi oferii un trai mult mai bun,un trai pe care-l meriti...asta-i motivul
Sus In jos
Andrew

Andrew


Mesaje : 287
Data de înscriere : 31/03/2010

Prin bucaterie! - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Prin bucaterie!   Prin bucaterie! - Pagina 6 Icon_minitimeJoi Apr 01, 2010 4:12 am

-In seara cand ai venit tu la mine eram in aceeasi situatie. Si familia mea e moarta, ma rog, mai am un frate dar si el s'a declarat pentru mine mort. In acea seara ti'am spus acele vorbe pentru ca stiam cum te simti, la mine se implineau 5 ani de la moartea lor.
Sus In jos
Cesario

Cesario


Mesaje : 295
Data de înscriere : 31/03/2010

Prin bucaterie! - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Prin bucaterie!   Prin bucaterie! - Pagina 6 Icon_minitimeJoi Apr 01, 2010 4:13 am

-Vezi tu Andrew,eu vreau s ate eliberez din cusca in care esti acum inchis....
M-am oprit din vorbit hotarand sa incetez cu explicatiile
Sus In jos
Andrew

Andrew


Mesaje : 287
Data de înscriere : 31/03/2010

Prin bucaterie! - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Prin bucaterie!   Prin bucaterie! - Pagina 6 Icon_minitimeJoi Apr 01, 2010 4:15 am

-Continua!am zambit. Imi place cum vorbesti!
Sus In jos
Cesario

Cesario


Mesaje : 295
Data de înscriere : 31/03/2010

Prin bucaterie! - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Prin bucaterie!   Prin bucaterie! - Pagina 6 Icon_minitimeJoi Apr 01, 2010 4:17 am

-Ce as putea sa mai spun?Chiar nu stiu...ti-am spus motivele mele,si sper ca tu sa-ti dai seama ce-am simtit eu cand te vedeam in bratele acelui nenorocit ce-ti facea viata un chin.Am incercat din rasputeri sa intru pe bune cu Daniel,intr-un final reusind,stiind ca pana la tine mai aveam doar un pas.Insemni mult pentru mine Andrew...mult prea mult ca sa pot renunta fara lupta
Sus In jos
Continut sponsorizat





Prin bucaterie! - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Prin bucaterie!   Prin bucaterie! - Pagina 6 Icon_minitime

Sus In jos
 
Prin bucaterie!
Sus 
Pagina 6 din 10Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Spring Love  :: Home :: Bucatarie-
Mergi direct la: