Spring Love
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Spring Love

REAL RPG
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Prin bucaterie!

In jos 
3 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul
AutorMesaj
Cesario

Cesario


Mesaje : 295
Data de înscriere : 31/03/2010

Prin bucaterie! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Prin bucaterie!   Prin bucaterie! - Pagina 4 Icon_minitimeJoi Apr 01, 2010 1:52 am

-Ai auzit vreodata povestea acel dame din epoca ce tineau companie barbatilor?Stateau cu ei un anumit termen,aveau totul la picioare si o rata anuala stricta si foarte mare.La fel vrea si el sa faca cu voi,cei ce lucrati pentru el.In caz ca nu sti politia e deja pe urmele voastre iar Daniel vrea sa va ascunda asa ca mi-a propus sa-l iau pe cel mai bun...
Incercam eu sa explic fiind indiferent,calm si atent la telefon
Sus In jos
Andrew

Andrew


Mesaje : 287
Data de înscriere : 31/03/2010

Prin bucaterie! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Prin bucaterie!   Prin bucaterie! - Pagina 4 Icon_minitimeJoi Apr 01, 2010 1:53 am

-De parca is cel mai bun!Este unul mai bun ca mine!E pisicuta lui Daniel!Adica asa pretinde el!
Sus In jos
Cesario

Cesario


Mesaje : 295
Data de înscriere : 31/03/2010

Prin bucaterie! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Prin bucaterie!   Prin bucaterie! - Pagina 4 Icon_minitimeJoi Apr 01, 2010 1:55 am

-Nu-mi spune mie asta ci lui.Mi-a spus chestia asta acum ceva timp si crede-ma,pretul nu a fost chiar atat de ieftin.Nu prea cred ca nu esti cel mai bun
Sus In jos
Andrew

Andrew


Mesaje : 287
Data de înscriere : 31/03/2010

Prin bucaterie! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Prin bucaterie!   Prin bucaterie! - Pagina 4 Icon_minitimeJoi Apr 01, 2010 1:56 am

-Adica tu ai platit deja?I'ati banii inapoi!Mai degraba raman cu Daniel si ma prinde politia decat sa devin proprietatea unui necunoscut!
Sus In jos
Cesario

Cesario


Mesaje : 295
Data de înscriere : 31/03/2010

Prin bucaterie! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Prin bucaterie!   Prin bucaterie! - Pagina 4 Icon_minitimeJoi Apr 01, 2010 1:57 am

-Cine a spus ca a platit?Nu ma intelege gresit,imi place sa ma distrez ins anu suport cadn vad unul ca el cum se milogeste de mine
Sus In jos
Andrew

Andrew


Mesaje : 287
Data de înscriere : 31/03/2010

Prin bucaterie! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Prin bucaterie!   Prin bucaterie! - Pagina 4 Icon_minitimeJoi Apr 01, 2010 2:00 am

-Ce bine!Sa nu'i platesti niciodata!O sa vorbesc cu el si am sa ma milogesc sa nu ma vanda!am zambit.Asa o sa scapi de el!
Sus In jos
Cesario

Cesario


Mesaje : 295
Data de înscriere : 31/03/2010

Prin bucaterie! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Prin bucaterie!   Prin bucaterie! - Pagina 4 Icon_minitimeJoi Apr 01, 2010 2:02 am

-Nu vreau sa scap de el,daca fac asta imi pierd clientul cel mai fidel de la salon si un vechi prieten.I-am spus ca am sa ma gandesc...
Sus In jos
Andrew

Andrew


Mesaje : 287
Data de înscriere : 31/03/2010

Prin bucaterie! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Prin bucaterie!   Prin bucaterie! - Pagina 4 Icon_minitimeJoi Apr 01, 2010 2:03 am

-Dar spune'i nu!Te rog!Nu o sa fie la fel cu tine!am dat din cap in semn negativ.
Sus In jos
Cesario

Cesario


Mesaje : 295
Data de înscriere : 31/03/2010

Prin bucaterie! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Prin bucaterie!   Prin bucaterie! - Pagina 4 Icon_minitimeJoi Apr 01, 2010 2:06 am

L-am privit cu coada ochiului aprinzandu-mi o tigare
-Nu stiam ca cineva poate iubi un animal ca el...
Sus In jos
Andrew

Andrew


Mesaje : 287
Data de înscriere : 31/03/2010

Prin bucaterie! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Prin bucaterie!   Prin bucaterie! - Pagina 4 Icon_minitimeJoi Apr 01, 2010 2:08 am

-Nu'l iubesc!am oftat. Pur si simplu m'am obisnuit cu el!Am trait de la 10 ani cu el!
Sus In jos
Cesario

Cesario


Mesaje : 295
Data de înscriere : 31/03/2010

Prin bucaterie! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Prin bucaterie!   Prin bucaterie! - Pagina 4 Icon_minitimeJoi Apr 01, 2010 2:09 am

-Deci cineva chiar se poate obisnui cu umilintele si lovituri.Uite ca am mai invatat ceva.Insa esti atat de neinteles
Sus In jos
Andrew

Andrew


Mesaje : 287
Data de înscriere : 31/03/2010

Prin bucaterie! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Prin bucaterie!   Prin bucaterie! - Pagina 4 Icon_minitimeJoi Apr 01, 2010 2:11 am

-Imi place cand ma bate, ma excita si pe el il excita cand da cineva in el!am zambit.In pat suntem cea mai buna pereche!
Sus In jos
Cesario

Cesario


Mesaje : 295
Data de înscriere : 31/03/2010

Prin bucaterie! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Prin bucaterie!   Prin bucaterie! - Pagina 4 Icon_minitimeJoi Apr 01, 2010 2:12 am

-Te rog,n-am chef sa mi se faca sila.Nu stiu ce-ai vazut la unul ca el insa sigur nu-i o partida buna,asta stiu din propia experienta...
Sus In jos
Andrew

Andrew


Mesaje : 287
Data de înscriere : 31/03/2010

Prin bucaterie! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Prin bucaterie!   Prin bucaterie! - Pagina 4 Icon_minitimeJoi Apr 01, 2010 2:13 am

-Nu ofera la nimeni placeri inafara de mine!am zambit.Daca nu primeste ce'si doreste in pat nici nu da!Si el e mai masochist ca mine si tre sa'l bati calumea!
Sus In jos
Cesario

Cesario


Mesaje : 295
Data de înscriere : 31/03/2010

Prin bucaterie! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Prin bucaterie!   Prin bucaterie! - Pagina 4 Icon_minitimeJoi Apr 01, 2010 2:14 am

-Oare chiar nu ofera,oare chiar atat de batut in cap poti fi?
AM strambat din nas privind in fata intr-un punct fix
Sus In jos
Andrew

Andrew


Mesaje : 287
Data de înscriere : 31/03/2010

Prin bucaterie! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Prin bucaterie!   Prin bucaterie! - Pagina 4 Icon_minitimeJoi Apr 01, 2010 2:15 am

Am ridicat din umeri si am zambit.
-De ce spui asta?
Sus In jos
Cesario

Cesario


Mesaje : 295
Data de înscriere : 31/03/2010

Prin bucaterie! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Prin bucaterie!   Prin bucaterie! - Pagina 4 Icon_minitimeJoi Apr 01, 2010 2:16 am

-Imi pare rau s ate anunt pustiule insa,chiar si Daniel imi ofera serviciile lui,cateodata,pentru o suna destul de frumusica
Sus In jos
Andrew

Andrew


Mesaje : 287
Data de înscriere : 31/03/2010

Prin bucaterie! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Prin bucaterie!   Prin bucaterie! - Pagina 4 Icon_minitimeJoi Apr 01, 2010 2:16 am

Am ridicat din umeri.
-Asta e!am zambit.
Sus In jos
Cesario

Cesario


Mesaje : 295
Data de înscriere : 31/03/2010

Prin bucaterie! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Prin bucaterie!   Prin bucaterie! - Pagina 4 Icon_minitimeJoi Apr 01, 2010 2:18 am

Am ranjit pervers ridicandu-ma de pe scaun indreptandu-ma spre intrare
-Apropo,era sa uit,in legatura cu tatuaju...am sa ma mai gandesc...
Sus In jos
Andrew

Andrew


Mesaje : 287
Data de înscriere : 31/03/2010

Prin bucaterie! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Prin bucaterie!   Prin bucaterie! - Pagina 4 Icon_minitimeJoi Apr 01, 2010 2:18 am

-Iai!Ce bine!am zis fericit apoi l'am privit cum se indeparta.
Sus In jos
Cesario

Cesario


Mesaje : 295
Data de înscriere : 31/03/2010

Prin bucaterie! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Prin bucaterie!   Prin bucaterie! - Pagina 4 Icon_minitimeJoi Apr 01, 2010 2:19 am

Imi tineam mainile in buzunar indreptandu-ma spre camera mea,primind un mesaj destul de interesant ce m-a facut sa ranjesc
Sus In jos
Andrew

Andrew


Mesaje : 287
Data de înscriere : 31/03/2010

Prin bucaterie! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Prin bucaterie!   Prin bucaterie! - Pagina 4 Icon_minitimeJoi Apr 01, 2010 2:21 am

L'am sunat pe Daniel.
-Ce faci?
D:Ma holbez la televizor!Ce vrei?
-L'am intalnit pe Cesario!
D:Stiam ca nu te trimit acolo degeaba!Si?
-A zis ca nu ma vrea!Ca nu'i place ca sunt prost, naiv, ca sunt urat si sigur nu's bun in pat!
D:Ce ma?
-Ce ai auzit!
D:Las ca vorbesc eu cu el!
-Nu!A zis ca daca ma mai aduci vreodata pe mine in discutie te omoara!i'am inchis telefonul. Si am scapat si de vanzare!am zis multumit.
Sus In jos
Cesario

Cesario


Mesaje : 295
Data de înscriere : 31/03/2010

Prin bucaterie! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Prin bucaterie!   Prin bucaterie! - Pagina 4 Icon_minitimeJoi Apr 01, 2010 2:24 am

Exact cand am ajuns in camera un al doi-lea mesaj,de la aceeasi persoane ma surpindea.I-am raspuns:''Nu fi naiv micul meu prieten,inca nu sunt hotarat.Observ ca pustiul tine la tine.Nu-mi plac chestiile astea''
Sus In jos
Andrew

Andrew


Mesaje : 287
Data de înscriere : 31/03/2010

Prin bucaterie! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Prin bucaterie!   Prin bucaterie! - Pagina 4 Icon_minitimeJoi Apr 01, 2010 2:26 am

Mi'am aprins o tigara si mi'am dat capul pe spate relaxandu'ma.
"Ce bine ca raman cu Daniel!"m'am gandit fericit.
Sus In jos
Cesario

Cesario


Mesaje : 295
Data de înscriere : 31/03/2010

Prin bucaterie! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Prin bucaterie!   Prin bucaterie! - Pagina 4 Icon_minitimeJoi Apr 01, 2010 2:29 am

M-am trantit pe pat in timp ce telefonul imi suna
-Ce vrei?E tarziu si sunt obosit
D:Usurel omule!Andrew mi-a spus ceva nasol
-Ti-am zis ca pustiului i s-a aprins calcaiele dupa tine
D:Haide omule,trebuie sa ma ajuti,sa-l ajuti pe el!
-Sti ca mi-a cerut sa-i fac tatuaj?L ainceput mi-a spus altceva...
D:Farte,intelege si tu ce draqu...
-Fi atent,am sa-i fac tatuajul iar apoi ma voi hotara.Poti sa-l suni chiar tu si sa-i spui
Sus In jos
Continut sponsorizat





Prin bucaterie! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Prin bucaterie!   Prin bucaterie! - Pagina 4 Icon_minitime

Sus In jos
 
Prin bucaterie!
Sus 
Pagina 4 din 10Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Spring Love  :: Home :: Bucatarie-
Mergi direct la: