Spring Love
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Spring Love

REAL RPG
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Si se trezi si se trezi si se trezii....

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul
AutorMesaj
Gregor Gershowitz

Gregor Gershowitz


Mesaje : 140
Data de înscriere : 01/04/2010

Si se trezi si se trezi si se trezii.... - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Si se trezi si se trezi si se trezii....   Si se trezi si se trezi si se trezii.... - Pagina 8 Icon_minitimeSam Apr 03, 2010 3:36 am

Isi intoarse cu greu capul in asa fel incat sa zareasca macar o parte din chipul ei usor mai rosu decat in mod normal.
E suficient de clar daca iti zic ca as mai face asta pana maine dimineata?
Replica.
Sus In jos
Odradek Francesca

Odradek Francesca


Mesaje : 125
Data de înscriere : 01/04/2010

Si se trezi si se trezi si se trezii.... - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Si se trezi si se trezi si se trezii....   Si se trezi si se trezi si se trezii.... - Pagina 8 Icon_minitimeSam Apr 03, 2010 3:38 am

Rase
Daca asta te-ar face sa te opresti din baga in tine substante as face-o isi inchise ochii fara a spune nimic, strangandu-l mai tare in brate,lipindu-l de tot de ea
Sus In jos
Gregor Gershowitz

Gregor Gershowitz


Mesaje : 140
Data de înscriere : 01/04/2010

Si se trezi si se trezi si se trezii.... - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Si se trezi si se trezi si se trezii....   Si se trezi si se trezi si se trezii.... - Pagina 8 Icon_minitimeSam Apr 03, 2010 3:39 am

In curand trebuie sa merg acasa. Ramai aici sau ai chef sa faci turul locului? Nu e murdar.
Trebuia sa mearga pentru a isi face injectia obisnuita.
Sus In jos
Odradek Francesca

Odradek Francesca


Mesaje : 125
Data de înscriere : 01/04/2010

Si se trezi si se trezi si se trezii.... - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Si se trezi si se trezi si se trezii....   Si se trezi si se trezi si se trezii.... - Pagina 8 Icon_minitimeSam Apr 03, 2010 3:41 am

Presupun ca nu vei fi in stare sa te intorci, nu? isi musca buzele, apoi isi afunda toata fata in spatele lui
Nu pot sa vin, nu as rezista sa te vad... se oprii strangandu-si mai tare bratele injurul lui
Sus In jos
Gregor Gershowitz

Gregor Gershowitz


Mesaje : 140
Data de înscriere : 01/04/2010

Si se trezi si se trezi si se trezii.... - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Si se trezi si se trezi si se trezii....   Si se trezi si se trezi si se trezii.... - Pagina 8 Icon_minitimeSam Apr 03, 2010 3:43 am

Zambi scurt.
Daca vrei sa vi la mine, imi aman doza pentru dupa ce te culci.
Stia ca se putea controla cateva ore, chiar daca nu mai mult de doua trei.
Sus In jos
Odradek Francesca

Odradek Francesca


Mesaje : 125
Data de înscriere : 01/04/2010

Si se trezi si se trezi si se trezii.... - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Si se trezi si se trezi si se trezii....   Si se trezi si se trezi si se trezii.... - Pagina 8 Icon_minitimeSam Apr 03, 2010 3:45 am

Isi ridica mainile pe umerii lui strangandu-l asa, pe tot,ca pe o carte, la piept
Bine, vin murmura ramanand asa, inca putin, cateva clipe,inainte sa se desprinda de el pentru a se imbraca
Sus In jos
Gregor Gershowitz

Gregor Gershowitz


Mesaje : 140
Data de înscriere : 01/04/2010

Si se trezi si se trezi si se trezii.... - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Si se trezi si se trezi si se trezii....   Si se trezi si se trezi si se trezii.... - Pagina 8 Icon_minitimeSam Apr 03, 2010 3:47 am

O urmarii in timp ce se imbraca, el legandu-si ecva mai strans sireturile la bocaci pentru a fi sigur ca nu i se desfaceau iar pe strada.
Ii deschise usa cand iesira, indicandu-i faptul ca venise cu masina, astfel incat ii tinu si portiera.
Era evident mandru de masina lui.
Trecand peste detaliul legat de masina, parca la cativa pasi de intrarea in bloc. Etajul unu.
Sus In jos
Odradek Francesca

Odradek Francesca


Mesaje : 125
Data de înscriere : 01/04/2010

Si se trezi si se trezi si se trezii.... - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Si se trezi si se trezi si se trezii....   Si se trezi si se trezi si se trezii.... - Pagina 8 Icon_minitimeSam Apr 03, 2010 3:51 am

Il urma pana in incinta casei si astepta sa se indice unde sa se aseze. Dupa un timp, cam o ora ii se facu somn si seschimba, culmea intr-un tricou de al lui la insistenta lui, insa peste el isi puse si camasa ei. Ii era frig. Se intinse si il ruga sa se aseze langa ea
Sus In jos
Gregor Gershowitz

Gregor Gershowitz


Mesaje : 140
Data de înscriere : 01/04/2010

Si se trezi si se trezi si se trezii.... - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Si se trezi si se trezi si se trezii....   Si se trezi si se trezi si se trezii.... - Pagina 8 Icon_minitimeSam Apr 03, 2010 3:54 am

Se aseza langa ea tinand-o cu un brat pe dupa talie.
Camera lui arata firesc. Destul de ingusta, avand in vedere ca fiind agorafob se ferea de spatiile care i-ar fi putut starni atacuri de panica in momentele de vulnerabilitate de dupa fiecare doza puternica.
Rafturile cu carti presarate prin toata camera, un bol larg cu rocile lui, o patura pentru cainele lui care insa in noaptea aceea avea sa doarma in bucatarie.
O sarute usor pe ttampla.
Sus In jos
Odradek Francesca

Odradek Francesca


Mesaje : 125
Data de înscriere : 01/04/2010

Si se trezi si se trezi si se trezii.... - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Si se trezi si se trezi si se trezii....   Si se trezi si se trezi si se trezii.... - Pagina 8 Icon_minitimeSam Apr 03, 2010 3:57 am

Se ghemui in bratele lui, punandu-si capul pe umarul lui. In scurt timp adormii totusi.
Sus In jos
Gregor Gershowitz

Gregor Gershowitz


Mesaje : 140
Data de înscriere : 01/04/2010

Si se trezi si se trezi si se trezii.... - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Si se trezi si se trezi si se trezii....   Si se trezi si se trezi si se trezii.... - Pagina 8 Icon_minitimeSam Apr 03, 2010 3:59 am

Se desrpinse incet de ea, desfacandu-si geanta in care tinea ustensile. Isi lega bratul pentru a evidentia vena, tragand intai putin sange din ea, asigurandu-se ca o nimerise corect. Injecta apoi heroina, scotand cu grija legatura si seringa, punandu-le la loc.
Se intinse pe podea, lasand tripurile sa ii invadeze mintea timp de aproape o ora inainte de se baga in pat langa fata.
Sus In jos
Odradek Francesca

Odradek Francesca


Mesaje : 125
Data de înscriere : 01/04/2010

Si se trezi si se trezi si se trezii.... - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Si se trezi si se trezi si se trezii....   Si se trezi si se trezi si se trezii.... - Pagina 8 Icon_minitimeSam Apr 03, 2010 4:01 am

Cum ii simtii caldura, o caldura i n plus, il lua in brate murmurand ceva. Il stranse tare aproape de ea.
Sus In jos
Gregor Gershowitz

Gregor Gershowitz


Mesaje : 140
Data de înscriere : 01/04/2010

Si se trezi si se trezi si se trezii.... - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Si se trezi si se trezi si se trezii....   Si se trezi si se trezi si se trezii.... - Pagina 8 Icon_minitimeSam Apr 03, 2010 4:02 am

Se lipii de ea intr-o pasivitate deplina, adormind dupa aproape jumatate de ora, cu nasul si gura sprijinite de gatul ei.
Sus In jos
Odradek Francesca

Odradek Francesca


Mesaje : 125
Data de înscriere : 01/04/2010

Si se trezi si se trezi si se trezii.... - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Si se trezi si se trezi si se trezii....   Si se trezi si se trezi si se trezii.... - Pagina 8 Icon_minitimeSam Apr 03, 2010 4:06 am

Se trezii a doua zi mai pe dupamiaza. Primele lucruri pe care le simtii in amorteala din acea dimineata fura caldura lui si mirosul bine impregnat din camera. CAteva clipe ii imita gestul de a adulmeca simtindu-se euforica pentru putin inainte de-asi deschide ochii si-asi da seama de realitate, tristetea bulversand-o din toate colturile mintale.
Se desprinse usor de el avand grija sa nu-l trezeasca cand se ridica in capul oaselor intinzandu-se si privind direct pe geam instinctiv. Ramanand o clipa in gandurile ei din cauza luminii ce invada placut camera, insa se trezii brusc cand auzii un marait din pragul usii.
Inghitii in sec ducand mana spre el insa atunci animalul aproape ca o rupse la fuga spre ei.
Se panica
Sus In jos
Gregor Gershowitz

Gregor Gershowitz


Mesaje : 140
Data de înscriere : 01/04/2010

Si se trezi si se trezi si se trezii.... - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Si se trezi si se trezi si se trezii....   Si se trezi si se trezi si se trezii.... - Pagina 8 Icon_minitimeSam Apr 03, 2010 4:08 am

Auzii maraitul cainelui, astfel incat racnii o comanda scurta, cainele retragandu-se dinspre fata, trecand apoi pe langa ea pentru a se urca in pat langa el.
Scuze... nu e foarte prietenos.
II dadu un ghiont cainelui facandu-l sa pice pe podea. Acesta se cuibarii acolo.
Sus In jos
Odradek Francesca

Odradek Francesca


Mesaje : 125
Data de înscriere : 01/04/2010

Si se trezi si se trezi si se trezii.... - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Si se trezi si se trezi si se trezii....   Si se trezi si se trezi si se trezii.... - Pagina 8 Icon_minitimeSam Apr 03, 2010 4:12 am

Isi puse mana pe piept oftand
E in regula zambii si-apoi privii animalul ce o marai insa de data asta nu se mai sperie ci-l fixa. Atunci animalul isi ridica putin capul privind-o confuz. Isi intoarse capul spre baiat
Fac eu micul de jun,ce vrei? zambii si il saruta scurt pe buze
Sus In jos
Gregor Gershowitz

Gregor Gershowitz


Mesaje : 140
Data de înscriere : 01/04/2010

Si se trezi si se trezi si se trezii.... - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Si se trezi si se trezi si se trezii....   Si se trezi si se trezi si se trezii.... - Pagina 8 Icon_minitimeSam Apr 03, 2010 4:14 am

Nu prea mananc dimineata, dar daca faci ceva pentru tine o sa iau si eu o gura.
O saruta si el scurt, ducandu-se apoi firesc la baie pentru a vomita.
Sus In jos
Odradek Francesca

Odradek Francesca


Mesaje : 125
Data de înscriere : 01/04/2010

Si se trezi si se trezi si se trezii.... - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Si se trezi si se trezi si se trezii....   Si se trezi si se trezi si se trezii.... - Pagina 8 Icon_minitimeSam Apr 03, 2010 4:15 am

Se dadu jos din pat si se duse la bucatarie. Isi amintii ca lui ii placea ceaiul de sunatoare asa ca reusii sa ingropeasca un mic dejun dragut chiar si cu ochii agili ai cainelui care o urmareau la fiecare miscare. Aranja totul pe masa si apoi se cocota pe pervaz aprinzandu-si o tigara
Sus In jos
Gregor Gershowitz

Gregor Gershowitz


Mesaje : 140
Data de înscriere : 01/04/2010

Si se trezi si se trezi si se trezii.... - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Si se trezi si se trezi si se trezii....   Si se trezi si se trezi si se trezii.... - Pagina 8 Icon_minitimeSam Apr 03, 2010 4:17 am

Intra in bucatarie cu tigara aprinsa, varsand o conserva ieftina de mancare de caini intr-o farfurie si punand-o pe podea.
Haide Natriu. Micul dejun.
Cainele se deplasa lenes pana la farfurie.
EL isi ridica privirea inspre fata, zambind subtire.
Sus In jos
Odradek Francesca

Odradek Francesca


Mesaje : 125
Data de înscriere : 01/04/2010

Si se trezi si se trezi si se trezii.... - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Si se trezi si se trezi si se trezii....   Si se trezi si se trezi si se trezii.... - Pagina 8 Icon_minitimeSam Apr 03, 2010 4:18 am

Zambii si stinse tigara
Micul de jun e servit, dle chicotii si isi ridica mana pe fruntea lui mangaindu-l ca pe un copil mic care cerea ingrijire si protectie materna.
Gest reflex
Sus In jos
Gregor Gershowitz

Gregor Gershowitz


Mesaje : 140
Data de înscriere : 01/04/2010

Si se trezi si se trezi si se trezii.... - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Si se trezi si se trezi si se trezii....   Si se trezi si se trezi si se trezii.... - Pagina 8 Icon_minitimeSam Apr 03, 2010 4:19 am

O privii cu ochii mijiti cand observa tenta miscarii, insa nu comenta, aprinzandu-si de asemenea o tigara si asezandu-se la masa.
Sus In jos
Odradek Francesca

Odradek Francesca


Mesaje : 125
Data de înscriere : 01/04/2010

Si se trezi si se trezi si se trezii.... - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Si se trezi si se trezi si se trezii....   Si se trezi si se trezi si se trezii.... - Pagina 8 Icon_minitimeSam Apr 03, 2010 4:20 am

Ea ramase pe pervaz baand ceai, observa ca el nu avea cafea asa ca se limita la un ceai de sunatoare. Avea sa-si ia cateva nessuri mai tarziu. Ii urmarii pe amandoi din miscare. Avea multre intrabari idioate dar nu vroia sa strice atmosfera in acel moment sau vreodata.
Isi scutura capul.
Sus In jos
Gregor Gershowitz

Gregor Gershowitz


Mesaje : 140
Data de înscriere : 01/04/2010

Si se trezi si se trezi si se trezii.... - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Si se trezi si se trezi si se trezii....   Si se trezi si se trezi si se trezii.... - Pagina 8 Icon_minitimeSam Apr 03, 2010 4:22 am

Dupa ce bau ceasca de ceai isi scoase din buzunar pastilele, intr-un gest reflex, insa se uita inspre fata. Daca avea sa isi inghita pastila obisnuita avea sa vomite continuu aproape o ora. O baga inapoi in buzunar; amana putin.
Sus In jos
Odradek Francesca

Odradek Francesca


Mesaje : 125
Data de înscriere : 01/04/2010

Si se trezi si se trezi si se trezii.... - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Si se trezi si se trezi si se trezii....   Si se trezi si se trezi si se trezii.... - Pagina 8 Icon_minitimeSam Apr 03, 2010 4:23 am

Sper ca-ti plac ouale si salata, ceva mai clasic ca asta nu mi-a trecut prin cap ridica din umeri si se ridica de pe pervaz trecand pe langa caine.Acesta marai dar nu o ataca, inca, spala vasul si-l puse la loc apoi se cocota iar pe pervaz
Sus In jos
Gregor Gershowitz

Gregor Gershowitz


Mesaje : 140
Data de înscriere : 01/04/2010

Si se trezi si se trezi si se trezii.... - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Si se trezi si se trezi si se trezii....   Si se trezi si se trezi si se trezii.... - Pagina 8 Icon_minitimeSam Apr 03, 2010 4:24 am

Lua o gura din fiecare obiect pe care il pusese fata pe masa, multumindu-se cu atat. Nu avea pofta de mancare la ora aceea.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Si se trezi si se trezi si se trezii.... - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Si se trezi si se trezi si se trezii....   Si se trezi si se trezi si se trezii.... - Pagina 8 Icon_minitime

Sus In jos
 
Si se trezi si se trezi si se trezii....
Sus 
Pagina 8 din 10Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Spring Love  :: Home :: Camere :: Camerele Fetelor-
Mergi direct la: