Spring Love
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Spring Love

REAL RPG
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Si se trezi si se trezi si se trezii....

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
AutorMesaj
Gregor Gershowitz

Gregor Gershowitz


Mesaje : 140
Data de înscriere : 01/04/2010

Si se trezi si se trezi si se trezii.... - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Si se trezi si se trezi si se trezii....   Si se trezi si se trezi si se trezii.... - Pagina 10 Icon_minitimeSam Apr 03, 2010 5:38 am

Se ridica, luand-o pe brate si bagand-o in pat. O inveli cu patura, lasandu-se in sezut pe podea pentru a isi rumega restul tripurilor.
Dupa alta jumatate de ora se dezcalta, scotandu-si tricoul si pantalonii si bagandu-se langa ea in pat, imbratisand-o din spate, cu bratele in jurul taliei ei, lipindu-si din nou nasul de gatul ei.
Sus In jos
Odradek Francesca

Odradek Francesca


Mesaje : 125
Data de înscriere : 01/04/2010

Si se trezi si se trezi si se trezii.... - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Si se trezi si se trezi si se trezii....   Si se trezi si se trezi si se trezii.... - Pagina 10 Icon_minitimeSam Apr 03, 2010 5:40 am

Se ghemui in stilul caracteristic, camasa transpirata lipindu-se de ea ca si fusta din bumbac de altfel. Era toata obosita si in acelasi timp iritata.
Sus In jos
Gregor Gershowitz

Gregor Gershowitz


Mesaje : 140
Data de înscriere : 01/04/2010

Si se trezi si se trezi si se trezii.... - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Si se trezi si se trezi si se trezii....   Si se trezi si se trezi si se trezii.... - Pagina 10 Icon_minitimeSam Apr 03, 2010 5:43 am

Cand se trezi intrebat daca ii dadea voie sa faca un dus aproba, culcandu-se inapoi cu un usor suier printre dinti la fiecare respiratie.
Sus In jos
Odradek Francesca

Odradek Francesca


Mesaje : 125
Data de înscriere : 01/04/2010

Si se trezi si se trezi si se trezii.... - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Si se trezi si se trezi si se trezii....   Si se trezi si se trezi si se trezii.... - Pagina 10 Icon_minitimeSam Apr 03, 2010 5:45 am

Se duse in baia mica si se dezbraca apoi isi facu un dus, destul de lung cand iesii se uita la camasa, prea murdara sa o mai poarte. Trecu peste jena bunei cresteri si lua un tricou de la el apoi e baga inapoi in pat
Sus In jos
Gregor Gershowitz

Gregor Gershowitz


Mesaje : 140
Data de înscriere : 01/04/2010

Si se trezi si se trezi si se trezii.... - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Si se trezi si se trezi si se trezii....   Si se trezi si se trezi si se trezii.... - Pagina 10 Icon_minitimeSam Apr 03, 2010 5:47 am

Se intoarse spre ea in pseudo-somnul mai mult treaz, cel putin suficient de treaz cat sa nimereasca talia ei pentru a o lipii de el.
Nu-i asa ca nu ai nimic de facut azi? Asa ma gandeam si eu.
Sus In jos
Odradek Francesca

Odradek Francesca


Mesaje : 125
Data de înscriere : 01/04/2010

Si se trezi si se trezi si se trezii.... - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Si se trezi si se trezi si se trezii....   Si se trezi si se trezi si se trezii.... - Pagina 10 Icon_minitimeSam Apr 03, 2010 5:48 am

Chicotii
[b]Sa inteleg ca ti-am lipsit ieri? se intoarse cu fata inspre el mangaindu-i chipul adormit.Adorapostura
Sus In jos
Gregor Gershowitz

Gregor Gershowitz


Mesaje : 140
Data de înscriere : 01/04/2010

Si se trezi si se trezi si se trezii.... - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Si se trezi si se trezi si se trezii....   Si se trezi si se trezi si se trezii.... - Pagina 10 Icon_minitimeSam Apr 03, 2010 5:50 am

Mormaii ceva.
Oricum, ideea e ca o sa ai niste greutate in plus pe talie azi.
Preciza. Isi baga din nou nasul in gatul ei; chiar avea de gand sa doarma, avand in vedere ca isi simtea capul de doua tone.
Se ridica insa dupa cateva clipe, facandu-i semn sa astepte.
Se duse la baie pentru a vomita.
Sus In jos
Odradek Francesca

Odradek Francesca


Mesaje : 125
Data de înscriere : 01/04/2010

Si se trezi si se trezi si se trezii.... - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Si se trezi si se trezi si se trezii....   Si se trezi si se trezi si se trezii.... - Pagina 10 Icon_minitimeSam Apr 03, 2010 5:50 am

Ofta insa se intinse destinzandu-se apoi seasezamai comod in pat, inchizandu-i ochii.
Sus In jos
Gregor Gershowitz

Gregor Gershowitz


Mesaje : 140
Data de înscriere : 01/04/2010

Si se trezi si se trezi si se trezii.... - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Si se trezi si se trezi si se trezii....   Si se trezi si se trezi si se trezii.... - Pagina 10 Icon_minitimeSam Apr 03, 2010 5:53 am

Se spala pe dinti revenind in pat, reluand pozitia, privind-o insa cateva clipe curios fata de reactia ei.
Sus In jos
Odradek Francesca

Odradek Francesca


Mesaje : 125
Data de înscriere : 01/04/2010

Si se trezi si se trezi si se trezii.... - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Si se trezi si se trezi si se trezii....   Si se trezi si se trezi si se trezii.... - Pagina 10 Icon_minitimeSam Apr 03, 2010 5:54 am

Doar isi lasa capul pe umarul lui inchizandu-i ochii. Ii simtea turpul cald prin materialul subtire altricoului si-asta o facea sa se simta bine
Sus In jos
Gregor Gershowitz

Gregor Gershowitz


Mesaje : 140
Data de înscriere : 01/04/2010

Si se trezi si se trezi si se trezii.... - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Si se trezi si se trezi si se trezii....   Si se trezi si se trezi si se trezii.... - Pagina 10 Icon_minitimeSam Apr 03, 2010 5:55 am

Zambi scurt inchizandu-si ochii, simtindu-i pielea gatului pe varful nasului.
Adormii in un sfert de ora, respirand doar pe gura.
Sus In jos
Odradek Francesca

Odradek Francesca


Mesaje : 125
Data de înscriere : 01/04/2010

Si se trezi si se trezi si se trezii.... - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Si se trezi si se trezi si se trezii....   Si se trezi si se trezi si se trezii.... - Pagina 10 Icon_minitimeSam Apr 03, 2010 5:55 am

Adormii si ea langa el dupa mai mult timp.Pur si simplu el o tragea la somn
Sus In jos
Gregor Gershowitz

Gregor Gershowitz


Mesaje : 140
Data de înscriere : 01/04/2010

Si se trezi si se trezi si se trezii.... - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Si se trezi si se trezi si se trezii....   Si se trezi si se trezi si se trezii.... - Pagina 10 Icon_minitimeSam Apr 03, 2010 6:00 am

Se trezii in jurul orei de pranz pentru a isi inghitii pastila de ectasy, retragandu-se aproape o ora in baie, fumand, vomitand cate un val de sange si suc gastric dupa tiecare cateva fumuri.
Se baga apoi din nou in pat langa ea, fumand de cateva ori, de cate ori se trezea, datorita somnului lui usor.
Sus In jos
Odradek Francesca

Odradek Francesca


Mesaje : 125
Data de înscriere : 01/04/2010

Si se trezi si se trezi si se trezii.... - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Si se trezi si se trezi si se trezii....   Si se trezi si se trezi si se trezii.... - Pagina 10 Icon_minitimeSam Apr 03, 2010 6:03 am

Se trezii in jurul orei sapte. cand apunea soarele. Ca in ultimelezile ii simtii mai intai lui trupul si-apoi lumina zilei, pardon a inserarii. Isi mijii ochii fixand geamul apoi se intoarse catre el
Hei, cat e ceasul/ zambii amortita si se intinse
Sus In jos
Gregor Gershowitz

Gregor Gershowitz


Mesaje : 140
Data de înscriere : 01/04/2010

Si se trezi si se trezi si se trezii.... - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Si se trezi si se trezi si se trezii....   Si se trezi si se trezi si se trezii.... - Pagina 10 Icon_minitimeSam Apr 03, 2010 6:04 am

O privii. Tocmai se culcase la loc dupa ultima tigara. Fiecare particula din el mirosea a tutun.
Se uita la ceasul de la telefon.
19,15.
Rase scurt cand isi dadu seama cat statuse acolo.
Sus In jos
Odradek Francesca

Odradek Francesca


Mesaje : 125
Data de înscriere : 01/04/2010

Si se trezi si se trezi si se trezii.... - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Si se trezi si se trezi si se trezii....   Si se trezi si se trezi si se trezii.... - Pagina 10 Icon_minitimeSam Apr 03, 2010 6:05 am

zambii si apoi se freca la ochi

Mmm inteleg se apleca si-l saruta, scurt pe buze
Sus In jos
Continut sponsorizat





Si se trezi si se trezi si se trezii.... - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Si se trezi si se trezi si se trezii....   Si se trezi si se trezi si se trezii.... - Pagina 10 Icon_minitime

Sus In jos
 
Si se trezi si se trezi si se trezii....
Sus 
Pagina 10 din 10Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Spring Love  :: Home :: Camere :: Camerele Fetelor-
Mergi direct la: