Spring Love
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Spring Love

REAL RPG
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Si se trezi si se trezi si se trezii....

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul
AutorMesaj
Odradek Francesca

Odradek Francesca


Mesaje : 125
Data de înscriere : 01/04/2010

Si se trezi si se trezi si se trezii.... - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Si se trezi si se trezi si se trezii....   Si se trezi si se trezi si se trezii.... - Pagina 9 Icon_minitimeSam Apr 03, 2010 4:26 am

Se puse in pozitia turceasca, tipica, si isi aprinse alt vogue, dar fuma numai juamtate pentru ca ii se facuse greata.
Poti sa vii langa mine? murmura
Sus In jos
Gregor Gershowitz

Gregor Gershowitz


Mesaje : 140
Data de înscriere : 01/04/2010

Si se trezi si se trezi si se trezii.... - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Si se trezi si se trezi si se trezii....   Si se trezi si se trezi si se trezii.... - Pagina 9 Icon_minitimeSam Apr 03, 2010 4:27 am

Se ridica, asezandu-se langa ea, punandu-i o mana pe genunchi inainte de a ii trece prin cap ideea ca nu posesivitatea era ceea ce cauta ea. Isi trecu atunci mana pe dupa umerii ei.
Sus In jos
Odradek Francesca

Odradek Francesca


Mesaje : 125
Data de înscriere : 01/04/2010

Si se trezi si se trezi si se trezii.... - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Si se trezi si se trezi si se trezii....   Si se trezi si se trezi si se trezii.... - Pagina 9 Icon_minitimeSam Apr 03, 2010 4:28 am

Se cuibarii in bratelele lui strangandu-l mai aproape de ea
Cred ca o pot numii o dimineata reusita si cred ca-ti voi confisca tricoul. E comod glumise aceasta, nu avea sa i-l ia.
Sus In jos
Gregor Gershowitz

Gregor Gershowitz


Mesaje : 140
Data de înscriere : 01/04/2010

Si se trezi si se trezi si se trezii.... - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Si se trezi si se trezi si se trezii....   Si se trezi si se trezi si se trezii.... - Pagina 9 Icon_minitimeSam Apr 03, 2010 4:29 am

Ar fi interesant sa te vad in el avand in vedere ca ti-e destul de lung...
Observa, trecandu-si degetele mainii libere prin parul ei.
Sus In jos
Odradek Francesca

Odradek Francesca


Mesaje : 125
Data de înscriere : 01/04/2010

Si se trezi si se trezi si se trezii.... - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Si se trezi si se trezi si se trezii....   Si se trezi si se trezi si se trezii.... - Pagina 9 Icon_minitimeSam Apr 03, 2010 4:31 am

Zambii
Sincer? Se vede bine daca imi trag blugii pe mine chicotii si il stranse mai tare in brate apoi isi lungii gatul sarutandu-l apasat pe buze, totusi scurt
Sus In jos
Gregor Gershowitz

Gregor Gershowitz


Mesaje : 140
Data de înscriere : 01/04/2010

Si se trezi si se trezi si se trezii.... - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Si se trezi si se trezi si se trezii....   Si se trezi si se trezi si se trezii.... - Pagina 9 Icon_minitimeSam Apr 03, 2010 4:32 am

O saruta inapoi prelungind sarutul atat cat reusi sa isi infraneze respiratia, eliberandu-i apoi buzele, tragand din tigara.
Sus In jos
Odradek Francesca

Odradek Francesca


Mesaje : 125
Data de înscriere : 01/04/2010

Si se trezi si se trezi si se trezii.... - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Si se trezi si se trezi si se trezii....   Si se trezi si se trezi si se trezii.... - Pagina 9 Icon_minitimeSam Apr 03, 2010 4:33 am

Ramase pentru putin timp lipita de el
Trebuie sa merg la redactie zambii scurt, pierdut si ilelibera asteptand sa fie eliberata
Sus In jos
Gregor Gershowitz

Gregor Gershowitz


Mesaje : 140
Data de înscriere : 01/04/2010

Si se trezi si se trezi si se trezii.... - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Si se trezi si se trezi si se trezii....   Si se trezi si se trezi si se trezii.... - Pagina 9 Icon_minitimeSam Apr 03, 2010 4:35 am

O saruta din nou, prelungit, de mai multe ori, furandu-i cateva minute cu asta. APoi o elibera.
Mai treci diseara pe aici? Nu stiu unde e redactia ta, as veni sa te iau.
Dupa ce fata pleca isi lua pastila, refugiindu-se pentru un timp in baie pentru a vomita de voie.

Seara, lasa usa descuiata pentru ca ea sa poata intra.
Sus In jos
Odradek Francesca

Odradek Francesca


Mesaje : 125
Data de înscriere : 01/04/2010

Si se trezi si se trezi si se trezii.... - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Si se trezi si se trezi si se trezii....   Si se trezi si se trezi si se trezii.... - Pagina 9 Icon_minitimeSam Apr 03, 2010 4:37 am

Privii ceasul si se gandii ca poate mai bine n-ar merge la el
Nu, va crede iar ca il abandonez isi musca buzele si se duse la el. Intra in apartament si auzii mersul cainelui care se repezii spre ea.Isi a mintii comanda lui si-o spuse pe un ton rece, calm, apoi ii spuse pe nume si trecu de el ducandu-se la Gregory in camera. Intrand
Sus In jos
Gregor Gershowitz

Gregor Gershowitz


Mesaje : 140
Data de înscriere : 01/04/2010

Si se trezi si se trezi si se trezii.... - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Si se trezi si se trezi si se trezii....   Si se trezi si se trezi si se trezii.... - Pagina 9 Icon_minitimeSam Apr 03, 2010 5:12 am

Gregory tocmai se injectase, trusa stand inchisa langa el, pe podea. Era intins, cu ochii inchisi si fara spre perete, asteptand sa ii treaca tripurile. Cand o auzii deschise ochii. Zambi slab, avand ochii extrem de incetosati. II facu semn cu mana stanga sa astepte putin.
Sus In jos
Odradek Francesca

Odradek Francesca


Mesaje : 125
Data de înscriere : 01/04/2010

Si se trezi si se trezi si se trezii.... - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Si se trezi si se trezi si se trezii....   Si se trezi si se trezi si se trezii.... - Pagina 9 Icon_minitimeSam Apr 03, 2010 5:13 am

Inghitii in sec apoi ofta. Intra in cameralui si se aseza langa el, in genunchi privindu-l. Era dezamagita desi stia ca asa va fi mereu. Zambii scurt, matern si ramase langa el privindu-l.
Sus In jos
Gregor Gershowitz

Gregor Gershowitz


Mesaje : 140
Data de înscriere : 01/04/2010

Si se trezi si se trezi si se trezii.... - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Si se trezi si se trezi si se trezii....   Si se trezi si se trezi si se trezii.... - Pagina 9 Icon_minitimeSam Apr 03, 2010 5:15 am

Dupa aproape un sfert de ora se ridica in capul oaselor, verificandu-si echilibrul.
Ce faci?
Intreba usor ironic privind-o mai clar, controlat. Era ceva mai indepartat, avand ecou in voce, insa in mare normal.
Sus In jos
Odradek Francesca

Odradek Francesca


Mesaje : 125
Data de înscriere : 01/04/2010

Si se trezi si se trezi si se trezii.... - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Si se trezi si se trezi si se trezii....   Si se trezi si se trezi si se trezii.... - Pagina 9 Icon_minitimeSam Apr 03, 2010 5:17 am

Zambii si ii puse mana pe buze mangaindu-i-o pe cea inferioara. Isi lasa capul pe o parte si zambii
Ramai intins ii ceru si-l fixa direct in ochi.
Sus In jos
Gregor Gershowitz

Gregor Gershowitz


Mesaje : 140
Data de înscriere : 01/04/2010

Si se trezi si se trezi si se trezii.... - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Si se trezi si se trezi si se trezii....   Si se trezi si se trezi si se trezii.... - Pagina 9 Icon_minitimeSam Apr 03, 2010 5:19 am

Nu e nevoie.
Preciza. Inca mai avea cate un trip slab in minte, insa controlabil.
Vrei sa bei ceva?
Sus In jos
Odradek Francesca

Odradek Francesca


Mesaje : 125
Data de înscriere : 01/04/2010

Si se trezi si se trezi si se trezii.... - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Si se trezi si se trezi si se trezii....   Si se trezi si se trezi si se trezii.... - Pagina 9 Icon_minitimeSam Apr 03, 2010 5:21 am

Facu un semn negativ si il imbratisa lasandu-si capul pe umarul lui
Chiar e o senzatie placuta? murmura intrebator ghemuindu-se intre bratele lui
Sus In jos
Gregor Gershowitz

Gregor Gershowitz


Mesaje : 140
Data de înscriere : 01/04/2010

Si se trezi si se trezi si se trezii.... - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Si se trezi si se trezi si se trezii....   Si se trezi si se trezi si se trezii.... - Pagina 9 Icon_minitimeSam Apr 03, 2010 5:23 am

Doar la inceput. Doar ca inceputul meu a fost acum prea mult timp ca sa imi amintesc.
O mangaie usor pe cap, intr-un gest de care paru cateva clipe sa se agate pentru a ramane ancorat in realitate cand un trip il lovii in cerebel, insa isi revenii rapid.
Sus In jos
Odradek Francesca

Odradek Francesca


Mesaje : 125
Data de înscriere : 01/04/2010

Si se trezi si se trezi si se trezii.... - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Si se trezi si se trezi si se trezii....   Si se trezi si se trezi si se trezii.... - Pagina 9 Icon_minitimeSam Apr 03, 2010 5:25 am

Isi inchise ochii dand intelegatoare din cap
Atunci de ce nu ai renuntat cand ti-ai dat seama ca nu e placut? nu ai mai putut? isi musca buzele
Sus In jos
Gregor Gershowitz

Gregor Gershowitz


Mesaje : 140
Data de înscriere : 01/04/2010

Si se trezi si se trezi si se trezii.... - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Si se trezi si se trezi si se trezii....   Si se trezi si se trezi si se trezii.... - Pagina 9 Icon_minitimeSam Apr 03, 2010 5:27 am

Pentru ca ultima data cand am renuntat o saptamana la heroina am intrat in coma pentru o luna inainte sa vina fata de care ti-am zis si sa-mi bage pe gat niste praf. Nimeni nu s-a prins de ce mi-am revenit.
Rase scurt, amar.
Sus In jos
Odradek Francesca

Odradek Francesca


Mesaje : 125
Data de înscriere : 01/04/2010

Si se trezi si se trezi si se trezii.... - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Si se trezi si se trezi si se trezii....   Si se trezi si se trezi si se trezii.... - Pagina 9 Icon_minitimeSam Apr 03, 2010 5:28 am

ramasese blocata insa dadu afirmativ din cap de parca l-ar intelege apoi se cuibarii mai mult in bratele lui
Vrei sa stai cu capul in poala mea/
Sus In jos
Gregor Gershowitz

Gregor Gershowitz


Mesaje : 140
Data de înscriere : 01/04/2010

Si se trezi si se trezi si se trezii.... - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Si se trezi si se trezi si se trezii....   Si se trezi si se trezi si se trezii.... - Pagina 9 Icon_minitimeSam Apr 03, 2010 5:29 am

Se uita usor stramb la ea.
Daca vrei tu, stau.
Zise dupa cateva clipe.
Sus In jos
Odradek Francesca

Odradek Francesca


Mesaje : 125
Data de înscriere : 01/04/2010

Si se trezi si se trezi si se trezii.... - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Si se trezi si se trezi si se trezii....   Si se trezi si se trezi si se trezii.... - Pagina 9 Icon_minitimeSam Apr 03, 2010 5:30 am

dadu afirmativ din cap si se ridica strangandu-si picioarele in asa fel incat el sa poata sta comod. Zambii si se sprijinii intr-o mana cu cealalta facandu-i semn sa se aseze
Sus In jos
Gregor Gershowitz

Gregor Gershowitz


Mesaje : 140
Data de înscriere : 01/04/2010

Si se trezi si se trezi si se trezii.... - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Si se trezi si se trezi si se trezii....   Si se trezi si se trezi si se trezii.... - Pagina 9 Icon_minitimeSam Apr 03, 2010 5:32 am

Ezita cateva clipe insa isi schimba pozitia astfel incat sa ajunga cu capul in poala ei, privind in directia opusa fata de abdomenul ei.
Sus In jos
Odradek Francesca

Odradek Francesca


Mesaje : 125
Data de înscriere : 01/04/2010

Si se trezi si se trezi si se trezii.... - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Si se trezi si se trezi si se trezii....   Si se trezi si se trezi si se trezii.... - Pagina 9 Icon_minitimeSam Apr 03, 2010 5:33 am

zambii si incepu' sa-l mangaie pe cap, gat, umeri apoi se intoarse iar cu mana pe capul lui mangaindu-l cu mare grija, una aproape materna totusi in miscar e citindu-se si iubirea, atractia fizica, pasiunea.
Sus In jos
Gregor Gershowitz

Gregor Gershowitz


Mesaje : 140
Data de înscriere : 01/04/2010

Si se trezi si se trezi si se trezii.... - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Si se trezi si se trezi si se trezii....   Si se trezi si se trezi si se trezii.... - Pagina 9 Icon_minitimeSam Apr 03, 2010 5:35 am

Continua sa se uite in directia opusa nereactionand mare lucru avand in vedere ca era doar la cateva minute, aproape jumatate de ora, de la injectie.
Sus In jos
Odradek Francesca

Odradek Francesca


Mesaje : 125
Data de înscriere : 01/04/2010

Si se trezi si se trezi si se trezii.... - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Si se trezi si se trezi si se trezii....   Si se trezi si se trezi si se trezii.... - Pagina 9 Icon_minitimeSam Apr 03, 2010 5:36 am

Pana la urma adormii ea, in acea pozitie, in capul oaselor cu mana pe crestetul lui. Oboseala de la servici fiind pregnanta
Sus In jos
Continut sponsorizat





Si se trezi si se trezi si se trezii.... - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Si se trezi si se trezi si se trezii....   Si se trezi si se trezi si se trezii.... - Pagina 9 Icon_minitime

Sus In jos
 
Si se trezi si se trezi si se trezii....
Sus 
Pagina 9 din 10Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Spring Love  :: Home :: Camere :: Camerele Fetelor-
Mergi direct la: