Spring Love
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Spring Love

REAL RPG
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Don't be afraid

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
Aoki

Aoki


Mesaje : 69
Data de înscriere : 03/04/2010

Don't be afraid - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Don't be afraid   Don't be afraid - Pagina 2 Icon_minitimeDum Apr 04, 2010 1:51 am

Mi-a asezat capul pe umarul ei si i-am simtit mana miscandu-se delicat prin parul meu. Ma simteam foarte bine in bratele ei. Dupa putin timp mi=-am ridicat capul de pe umarul ei si m-am intors cu fata spre ea privind-o fix in ochi. I-am mangaiat usor fata.
-Sunt sigur ca nu vrei..., i-am zambit.
Sus In jos
Sarani

Sarani


Mesaje : 85
Data de înscriere : 01/04/2010

Don't be afraid - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Don't be afraid   Don't be afraid - Pagina 2 Icon_minitimeDum Apr 04, 2010 1:56 am

Am zambit usor in coltul gurii. Mi-am asezat mana prea a lui.
- Nu.. cred ca nu... Te-as parasi pe tine, pe orfanii de care am grija, pe Jinoo... Nu vreau sa-l parasesc pe Jinoo cand abia ne-am reintalnit...
Sus In jos
Aoki

Aoki


Mesaje : 69
Data de înscriere : 03/04/2010

Don't be afraid - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Don't be afraid   Don't be afraid - Pagina 2 Icon_minitimeDum Apr 04, 2010 2:03 am

- Ai o multime de motive ca sa traiesti. Daca vei muri, toti orfanii de care ai grija vor plange dupa tine... si nu doar ei. Te rog, fa ceea ce-ti spune doctorul. Esti tanara, frumoasa... nu poti muri.
Mi-am lasat privirea in jos.
-N-as putea suporta sa nu te stiu langa mine, am zis in soapta.
Sus In jos
Sarani

Sarani


Mesaje : 85
Data de înscriere : 01/04/2010

Don't be afraid - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Don't be afraid   Don't be afraid - Pagina 2 Icon_minitimeDum Apr 04, 2010 2:08 am

I-am luat fata in maini. Eram entuziasmata, fericita, de ceea ce spusese. L-as fi sarutat.. Da.. Asta as vrea.. Sa-l sarut.
- Dar Aoki.. sti bine ca nu am destui bani pentru transplant.
Sus In jos
Aoki

Aoki


Mesaje : 69
Data de înscriere : 03/04/2010

Don't be afraid - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Don't be afraid   Don't be afraid - Pagina 2 Icon_minitimeDum Apr 04, 2010 2:12 am

-Sunt dispus sa dau oricat doar sa te vad bine. Te rog, lasa-ma sa platesc transplantul pentru tine, i-am zambit bland. Te rog.
Sus In jos
Sarani

Sarani


Mesaje : 85
Data de înscriere : 01/04/2010

Don't be afraid - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Don't be afraid   Don't be afraid - Pagina 2 Icon_minitimeDum Apr 04, 2010 2:14 am

- Nu.. nu stiu daca pot accepta... banii...
Am privit patura de deasupra mea, oarecum pierduta.
Sus In jos
Aoki

Aoki


Mesaje : 69
Data de înscriere : 03/04/2010

Don't be afraid - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Don't be afraid   Don't be afraid - Pagina 2 Icon_minitimeDum Apr 04, 2010 2:20 am

I-am ridicat usor barbia pentru a se uita la mine.
-Preferi sa-i pierzi viata in loc sa ti-o prelungesti? Asta e sansa ta. Te rog, accepta.
I-am luat mainile intre ale mele si i le-am strans usor.
Sus In jos
Sarani

Sarani


Mesaje : 85
Data de înscriere : 01/04/2010

Don't be afraid - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Don't be afraid   Don't be afraid - Pagina 2 Icon_minitimeDum Apr 04, 2010 2:22 am

- Doar daca ma lasi sa ma gandesc la banii aia ca la o donatie. Si daca ma lasi apoi sa muncesc, sa aduc bani pentru casa orfanilor.
Mainile lui ma strangeau cald.
Sus In jos
Aoki

Aoki


Mesaje : 69
Data de înscriere : 03/04/2010

Don't be afraid - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Don't be afraid   Don't be afraid - Pagina 2 Icon_minitimeDum Apr 04, 2010 2:27 am

-Da, normal. Mi-a venit o idee. Cred ca ar trebui sa fac cateva activitati caritabile, ce zici? Vrei sa intri? Si toti banii pe care ii vom strange ii vom dona orfanilor. Mi-ar placea sa te ajut, am zambit larg.
Sus In jos
Sarani

Sarani


Mesaje : 85
Data de înscriere : 01/04/2010

Don't be afraid - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Don't be afraid   Don't be afraid - Pagina 2 Icon_minitimeDum Apr 04, 2010 2:32 am

- Sigur. Abia astept sa pot munci.
L-am luat deodata in brate. Imi venea sa plang. Am soptit doar un multumesc.
Sus In jos
Aoki

Aoki


Mesaje : 69
Data de înscriere : 03/04/2010

Don't be afraid - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Don't be afraid   Don't be afraid - Pagina 2 Icon_minitimeDum Apr 04, 2010 2:41 am

Am imbratisat-o si eu la randul meu, iar cu o mana i-am mangaiat usor parul.
-Imi placi, i-am soptit la ureche.
Sus In jos
Sarani

Sarani


Mesaje : 85
Data de înscriere : 01/04/2010

Don't be afraid - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Don't be afraid   Don't be afraid - Pagina 2 Icon_minitimeDum Apr 04, 2010 2:45 am

- Sentimentul este reciproc...
Imi doream cu atata ardoare un sarut. Exact aici, pe buzele mele catifelate si neatinse.
Sus In jos
Aoki

Aoki


Mesaje : 69
Data de înscriere : 03/04/2010

Don't be afraid - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Don't be afraid   Don't be afraid - Pagina 2 Icon_minitimeDum Apr 04, 2010 2:49 am

M-am despartit putin de ea si am privit-o in fix in ochi pentru a-i da de inteles ce vroiam. Mi-am apropiat incet fata de a ei pana cand buzele noastre s-au atins. Sentimentul care m-a cuprins a fost foarte placut. Sarani avea buzele moi si dulci si ma faceau sa nu ma ami opresc din sarut.
Sus In jos
Sarani

Sarani


Mesaje : 85
Data de înscriere : 01/04/2010

Don't be afraid - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Don't be afraid   Don't be afraid - Pagina 2 Icon_minitimeDum Apr 04, 2010 2:54 am

Se apropie de bine. Mi-a atins bezele.. Eu.. am deschis gura, lasandu-i limba sa patrunda. Cat de placut. Cat de frumos era. Ma treceau fiorii.
Sus In jos
Aoki

Aoki


Mesaje : 69
Data de înscriere : 03/04/2010

Don't be afraid - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Don't be afraid   Don't be afraid - Pagina 2 Icon_minitimeDum Apr 04, 2010 3:03 am

Mi-am strcurat usor limba printre buzele ei. Era o senzatie atat de placuta! Fara a opri sarutul, i-am ridicat mainile si i le-am pus dupa gatul meu, iar eu mi-am pus mainile dupa mijlocul ei.
Sus In jos
Sarani

Sarani


Mesaje : 85
Data de înscriere : 01/04/2010

Don't be afraid - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Don't be afraid   Don't be afraid - Pagina 2 Icon_minitimeDum Apr 04, 2010 3:08 am

Mi-am incolacit mainile in jurul lui si am continuam sarutul. Cred ca.. il iubeam... Dar ce se va intampla cu Jinoo....? Nu cred ca ma iubeste. Va fi oare o problema? Mi-am bagat mana in parul sau.
Sus In jos
Aoki

Aoki


Mesaje : 69
Data de înscriere : 03/04/2010

Don't be afraid - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Don't be afraid   Don't be afraid - Pagina 2 Icon_minitimeDum Apr 04, 2010 3:22 am

Am avut un impuls de a o intinde usor pe spate si de a ma aseza usor peste ea, dar mi-am amintit ca ne aflam intr-un spital, iar usa salonului era deschisa. Simteam ca o luam razna. Am oprit sarutul pentru a o imbratisa.
-Nu vreau sa te pierd.
Sus In jos
Sarani

Sarani


Mesaje : 85
Data de înscriere : 01/04/2010

Don't be afraid - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Don't be afraid   Don't be afraid - Pagina 2 Icon_minitimeDum Apr 04, 2010 3:24 am

Mi-am dus mana pe spatele lui. Il mangaiam usor.
- Promite-mi ca nu o sa pleci niciodata...
Sus In jos
Aoki

Aoki


Mesaje : 69
Data de înscriere : 03/04/2010

Don't be afraid - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Don't be afraid   Don't be afraid - Pagina 2 Icon_minitimeDum Apr 04, 2010 4:00 am

-Iti promit. Voi ramane langa tine pentru totdeauna.
Am strans-o si mai tare in brate.
Sus In jos
Sarani

Sarani


Mesaje : 85
Data de înscriere : 01/04/2010

Don't be afraid - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Don't be afraid   Don't be afraid - Pagina 2 Icon_minitimeDum Apr 04, 2010 4:18 am

- Aoki... Te.. te..
I-am strans tricoul cu mana.
- Te iubesc. Saranghe yo.
Sus In jos
Aoki

Aoki


Mesaje : 69
Data de înscriere : 03/04/2010

Don't be afraid - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Don't be afraid   Don't be afraid - Pagina 2 Icon_minitimeDum Apr 04, 2010 4:28 am

-Si eu te iubesc.
I-am luat delicat capul in maini si am sarutat-o din nou. Nu ma puteam abtine.
Sus In jos
Sarani

Sarani


Mesaje : 85
Data de înscriere : 01/04/2010

Don't be afraid - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Don't be afraid   Don't be afraid - Pagina 2 Icon_minitimeDum Apr 04, 2010 4:33 am

In timpul sarutului am simtit o impunsatura in piept. Ma durea inforator de tare. Am scos un geamat. Inima mea pulsa puternic.
Sus In jos
Aoki

Aoki


Mesaje : 69
Data de înscriere : 03/04/2010

Don't be afraid - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Don't be afraid   Don't be afraid - Pagina 2 Icon_minitimeDum Apr 04, 2010 4:42 am

Am simtit ca ceva era in neregula cu ea. M-am oprit din sarut si am privit-o. Se facuse din nou alba la fata.
-Sarani! Ce s-a intamplat? Sarani!
Eram de-a dreptul panicat.
Sus In jos
Sarani

Sarani


Mesaje : 85
Data de înscriere : 01/04/2010

Don't be afraid - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Don't be afraid   Don't be afraid - Pagina 2 Icon_minitimeDum Apr 04, 2010 4:47 am

I-am raspuns cu o voce slaba:
- Inima...
Am scos un geamat puternic. Totul se intuneca. Strangeam pumnul in zona inimii.
Sus In jos
Aoki

Aoki


Mesaje : 69
Data de înscriere : 03/04/2010

Don't be afraid - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Don't be afraid   Don't be afraid - Pagina 2 Icon_minitimeDum Apr 04, 2010 4:53 am

-Ma intorc imediat. Mai suporta putin.
AM iesit rapid din salon si am urlat prin tot spitalul dupa un doctor. Cand l-am gasit pe doctorul care o vizitase mai devreme pe Sarani, m-am intors impreuna cu el in salon. Doctorul a mers la ea si a examinat-o.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Don't be afraid - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Don't be afraid   Don't be afraid - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 
Don't be afraid
Sus 
Pagina 2 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Spring Love  :: City :: Spital-
Mergi direct la: